O nas

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w branży reklamowej. Oferujemy do wynajęcia powierzchnie reklamową na naszych nośnikach reklamowych, które znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach przy głównej trasie na półwysep helski przy wjeździe do Władysławowa.

Świadczymy kompleksową obsługę od projektu przez wydruk na odpowiednio dobranym materiale po montaż reklamy na wybranej tablicy reklamowej. Jakość i dbałość o każdy szczegół, pomaga nam w zdobywaniu zaufania klientów oraz wzmacnianiu wzajemnych relacji. Charakteryzuje nas elastyczność w podejściu do każdego zlecenia. W zgranym i profesjonalnym zespole przeprowadzamy zarówno rozbudowane kampanie marketingowe, jak i małe projekty, wymagające szybkiej realizacji.

Doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań, optymalizując stosunek efektywności i efektowności do kosztów. Wierzymy, że nasze podejście, entuzjazm i stosowanie niebanalnych rozwiązań, przekłada się pozytywnie na wzmocnienie wizerunku i realizację celów biznesowych naszych klientów. Cieszymy się ze wspólnych sukcesów i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania, nieustannie podnosząc jakość i zakres świadczonych usług.

Zapraszam do współpracy
Tomasz Kużel

zobacz również:
Władysławowo

ul. Gdańska 56

501 737 606
Copyright: Norde reklama zewnętrzna. Projekt i realizacja: PodisPromotion